بارگذاری الکترونیکی کتاب‌های پژوهشکده پولی و بانکی

کد خبر: 304360 چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 - 16:4
بارگذاری الکترونیکی کتاب‌های پژوهشکده پولی و بانکی

به همت انتشارات پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی، از این پس دانشجویان، پژوهشگران، اساتید و علاقه‌مندان می‌توانند نسخ الکترونیکی کتاب‌های چاپ شده توسط این انتشارات را در فیدیبو (فروشگاه قانونی کتاب الکترونیک و صوتی) خریداری کنند.

در حال حاضر ۲۲ عنوان از مجموعه کتاب‌های پژوهشکده پولی و بانکی در سایت فیدیبو بارگذاری شده که از جمله آنها می‌توان به «حقوق بانک مرکزی» و «حقوق بانکداری اینترنتی» اثر مصطفی السان، «بانکداری اخلاقی با رویکرد اسلامی ضوابط اخلاقی و تدابیر ساختاری» اثر حسین عیوضلو و وهاب قلیچ، «تاریخ شفاهی بانک مرکزی ایران» اثر وحید طبایی، «طراحی رهنمود جدید برای مدیریت ریسک نقدینگی در سیستم بانکی ایران» اثر زهرا خوشنود، طاهره اکبری‌آلاشتی و رسول خوانساری، و... اشاره داشت.

شایان ذکر است بنا به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در آینده برخی دیگر از کتب پژوهشکده پولی و بانکی از جمله کتب مرتبط با حوزه بانکداری و مالی اسلامی نیز در این سامانه بارگذاری خواهد شد.

فیدیبو فروشگاه اینترنتی فروش نسخ الکترونیکی کتاب‌های چاپ شده است که از اسفندماه سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده و امکان مطالعه‌ی قانونی کتب الکترونیک و صوتی بر روی موبایل، تبلت و رایانه را فراهم ساخته است.

علاقمندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به این نشانی مراجعه نمایند.