دریافت دو جایزه بین‌المللی در حوزه بانکداری خرد اسلامی توسط بانک FNB

کد خبر: 293953 یکشنبه 18 آذر 1397 - 9:55
دریافت دو جایزه بین‌المللی در حوزه بانکداری خرد اسلامی توسط بانک FNB

به گزارش سایت خبری iol.co.za، پنجره بانکداری اسلامی بانک FNB موفق به دریافت دو جایزه معتبر در چهارمین دوره جوایز جهانی بانکداری خرد اسلامی (IRBA) در سال 2018 در شهر دبی شد. پنجره بانکداری اسلامی بانک FNB که اولین بانک ملی آفریقای جنوبی است، جایزه منتقدین را دریافت کرد و امان محمد؛ مدیر اجرایی این بانک نیز به عنوان موفق‌ترین مدیر عامل اجرایی انتخاب شد.

امان محمد؛ مدیر عامل اجرایی پنجره بانکداری اسلامی در بانک FNB اظهار داشت: ما واقعا مفتخریم که جایزه منتقدین را به عنوان معتبرترین برند جهانی دریافت کردیم. با توجه به محیط مالی چالش‌ برانگیزی که ما خود را در آن یافتیم، دریافت این جایزه برای ما بسیار چشمگیر است. در دنیایی که صنعت خدمات مالی تحت نظارت دقیق قرار می‌گیرد، اعتماد و اطمینان سنگ بنای یک رابطه بانکی قوی را تشکیل می‌دهد و پایه‌ی اصلی رشد و پیشرفت قلمداد می‌شود.

وی افزود: انتخاب او به عنوان مدیر عامل اجرایی برتر توسط کمیته اعطای جوایز IRBA در سال 2018 حقیقتا وی را متواضع می‌کند. سال‌های زیادی طول کشید تا بانکداری اسلامی به عنوان یک جایگزین معتبر بانکداری متعارف به رسمیت شناخته شود. پس از سال‌ها برگزاری کمپین‌های مستمر شاهد رشد قوی بانکداری اسلامی هستیم و اکنون به عنوان یک گزینه معتبر بانکداری تصدیق می‌شویم.

بر اساس اظهارات انجمن مشاوران مستقل مالی کمبریج (Cambridge IFA)که در زمینه‌ي‌ ارائه خدمات مالی هوشمند فعالیت می‌کند، اعطای جوایز بانکداری خرد اسلامی (IRBA) بر اساس تحلیل علمی و دقیق‌ عملکرد و کارایی بانکداری اسلامی در سطح جهانی صورت می‌گیرد. هیئت کارشناسان مستقل، برندگان جوایز را بر اساس مدل کارایی توسعه‌یافته توسط Cambridge IFA، به طور دقیق و موشکافانه ارزیابی می‌کنند. این جوایز معتبر، افراد و مؤسساتی را تکریم می‌کند که تعهد زیادی از خود نشان داده‌اند و به توسعه، رشد و موفقیت بانکداری خرد اسلامی کمک چشمگیری نموده‌اند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت گزارش این خبر به این نشانی مراجعه نمایند.

فرشته ملاکریمی