بیست و سومین کنفرانس جهانی بانکداری اسلامی

کد خبر: 272550 دوشنبه 8 شهریور 1395 - 14:12
بیست و سومین کنفرانس جهانی بانکداری اسلامی

به گزارش سی پی آی فایننشال، کنفرانس جهانی بانکداری اسلامی قرار است با همکاری بانک مرکزی بحرین و حضور یک هزار ۳۰۰ نفر تحت عنوان "ابهامات اقتصادی: هوشیاری و رشد" در هتل خلیج بحرین برگزار شود.

در این کنفرانس مباحث گوناگونی از جمله حوزه های جدید رشد، ابهامات اقتصادی و ایجاد فرصت های قابل دسترس برای صنعت جهانی مالی اسلامی مطرح خواهد شد.

کنفرانس جهانی بانکداری اسلامی در سال ۲۰۱۶ بعد از بیش از دو دهه رشد و نوآوری در صنعت ۲ تریلیون دلاری مالی اسلامی برگزار می شود و در آن مطالب جدیدی در رابطه با بهره برداری از فن آوری های نوین، نتایج تحقیقات گسترده و دیدگاه های کارشناسان مجرب به هدف کمک به ایجاد نقشه راه برای سال ۲۰۱۷ و حتی بعد از آن مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

در این کنفرانس چگونگی پیشبرد تأمین مالی اسلامی در دنیای دیجیتال و استفاده از نظرات پیشگامان و نوآوران در زمینه فن آوری های مالی نیز بررسی خواهد شد.

در کنفرانس جهانی بانکداری اسلامی ۲۰۱۶ جوایز بهترین عملکرد نیز اهدا خواهد شد. نامزدهای دریافت این جایزه چند هفته قبل از زمان برگزاری کنفرانس معرفی می شوند و برندگان نهایی در ضیافت شامی که روز ۱۶ آذر برگزار می شود، اعلام خواهند شد.

در حاشیه کنفرانس امسال سالنی هم به برگزاری "مجلس" اختصاص داده شده است تا شرکت کنندگان، سخنرانان و حامیان مالی جلسات غیر رسمی خود را در آن برگزار کنند.

منبع: خبرگزاری ایبنا