همایش بانکداری الکترونیک امسال با سخن تازه می آید

کد خبر: 232038 چهارشنبه 27 آبان 1394 - 11:37
همایش بانکداری الکترونیک امسال با سخن تازه می آید

مسابقه سخن تازه بخش جدیدی است که امسال برای نخستین بار در پنجمین همایش بانکداری الکترونیکی و نظام های پرداخت برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری پنجمین همایش بانکداری الکترونیک، یکی از اهداف برگزاری مسابقه سخن تازه این است که امسال علاوه بر مخاطبان و شرکت کنندگان همیشگی همایش بانکداری الکترونیکی، بخش های دیگری از خانواده بزرگ بانکداری که شامل کارشناسان و کارمندان ستاد ها و شعب تمامی بانک ها در سرتاسر کشور است و سایرعلاقه مندان و استفاده کنندگان از خدمات بانکداری الکترونیکی نیز در این همایش مشارکت می کنند.


این مسابقه فرصت خوبی است برای تمام افرادی که در حوزه بانکداری و پرداخت فعالیت می کنند تا بتوانند پیشنهادات، ایده هاوسخن های تازه خود را که تاکنون مجال بیان آن را نیافته اند٬ ارایه دهند.

شرکت در این مسابقه برای عموم علاقه مندان آزاد است وعلاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می توانند پیشنهادات، ایده‌ها و نوآوری ها‌‌ی خود را حداکثر در تاریخ ۳۰ آذرماه سال ۹۴ از طریق تکمیل فرم آنلاین شرکت در مسابقه ارسال کنند.

یکی از نقاط مثبت این مسابقه، گستردگی مباحث شرکت در آن است و ضروری است که ایده‌های نوآورانه مرتبط با حوزه‌های بانکداری و پرداخت بوده و حداقل در راستای یکی از محورهای مسابقه باشد.

گفتنی است این رویداد یک مسابقه برنامه نویسی، هکاتون یا رویداد استارتاپی نیست و طیف گسترده‌ای از ایده‌ها و پیشنهاد‌های نوآورانه در حوزه بانکداری و پرداخت ازجمله یک پیشنهاد نوین برای بهبود یکی از خدمات بانکی تا یک طرح کسب و کار حرفه ای برای ارائه خدمات و محصولات جدید در این حوزه را شامل می شود.

جوایز حضور در این مسابقه قدردانی از ۳ ایده برتر در اختتامیه ی همایش با اهدای ۵ سکه بهار آزادی به ایده اول، ۳ سکه بهارآزادی به ایده دوم و ۲ سکه بهار آزادی به ایده سوم  است. همچنین ۳ ایده برتر این مسابقه  فرصت ارائه شفاهی ایده خود را در یکی از نشست های جانبی پنجمین همایش بانکداری الکترونیکی که با حضور مدیران بانک ها، شرکت ها و متخصصان صنعت بانکداری برگزار می شود را پیدا می کنند.

۵۰ ایده برتر این مسابقه نیز می توانند به صورت رایگان در پنجمین همایش بانکداری الکترونیکی و نظام های پرداخت شرکت و از کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی این همایش بهره‌مند شوند .همچنین امکان برقراری ارتباط و تعامل با مدیران بانکی، شرکت‌ها و متخصصان صنعت بانکداری برای برگزیدگان این مسابقه فراهم می‌شود.

محورهای مسابقه، نحوه ثبت نام و ارسال ایده‌ها، جوایز و سایر توضیحات از طریق وب سایت همایش www.ebps.ir در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.