قلک سبز

کد خبر: 221959 یکشنبه 5 مهر 1394 - 9:41
قلک سبز

در راستای تنوع بخشی به سبد محصولات صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان و تامین رضایت و رفاه حال مشتریان، خدمت قلک سبز پارسیان از این پس در تمامی شعب بانک پارسیان در سراسر کشور قابل ارائه است.

محمدرضا بهنام حسین پور طی گفت و گویی با اعلام این خبر گفت: دایره شمول و فراگیری این خدمت می‌تواند تمامی دارندگان سپرده‌های کوتاه مدت بانک پارسیان و کسانی را که از این پس به افتتاح این نوع حساب مبادرت می‌کنند در بر خواهد گرفت.

مدیر عامل صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان در تشریح ماهیت این خدمت گفت: در چارچوب این طرح، بر اساس قرادادی معین مشتری به بانک اختیار می دهد تا مانده سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه مدت وی را در فواصل زمانی ای که از سوی مشتری تعیین می شود، به پایین گرد کرده و مبلغ حاصل از این گرد کردن عدد به حساب سپرده قرض‌الحسنه پس انداز دارنده حساب یا شخص ثالث به صورت خودکار انتقال داده شود تا علاوه بر برخورداری مشتری از اجر معنوی، به مرور پس اندازی قابل توجه نیز برای صاحب سپرده قرض الحسنه پس انداز ایجاد شود.

وی در همین چارچوب افزود: در قرارداد مرتبط با این خدمت، مشتری می‌تواند تعیین کند که از 4 تا 8 رقم آخر مانده سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه مدت وی نزد بانک در روز معینی به پایین گرد شود و بدین ترتیب ارقام آخر مانده سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه مدت وی صفر شده و مابه‌التفاوت آن به سپرده قرض الحسنه پس انداز وی یا دیگران منتقل شود.

وی در همین راستا گفت: با سود بردن از خدمت قلک سبز، مشتری از محاسبات ارقام خرد ریالی حسابش فارغ می شود و در روز تعیین شده، مانده سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه مدت وی گرد شده و محاسبات برای وی آسان‌تر خواهد شد و این خدمت به مانند یک قلک به مشتریان این امکان را می دهد که با تجمیع مبالغ خرد در طول زمان، به پس انداز مناسبی دست یابند.

محمد‌رضا بهنام حسین پور همچنین گفت: در صورتی که سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز مشتری شرایط حضور در قرعه‌کشی را احراز نماید، امکان دریافت جایزه برای مشتریان از طریق قرعه کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه پس انداز نیز فراهم می‌گردد.

منبع: روابط عمومی بانک پارسیان