بانک قرض الحسنه مهر ایران می‌تواند حامی زندانیان غیرعمد باشد.

کد خبر: 181818 چهارشنبه 3 تیر 1394 - 14:10
بانک قرض الحسنه مهر ایران می‌تواند حامی زندانیان غیرعمد باشد.

مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: در حال حاضر 8100 زندانی نیازمند مربوط به جرائم غیر عمد و غیر کلاهبرداری در کشور وجود دارد که بانک قرض الحسنه مهر ایران می تواند یاری رسان آنها باشد.

به گزارش اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران؛ دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با جولایی مدیرعامل ستاد دیه کشور در دفتر کار وی دیدار کرد و پیرامون طرح های حمایتی بانک از زندانیان غیر عمد صحبت به عمل آمد.

در این نشست سیداسدالله جولایی اظهارداشت: میزان بدهی زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد سطح کشور حدود 650 میلیارد تومان است که با حمایت خیرین وسازمان های مربوطه تلاش می کنیم تا این مددجویان تحت پوشش خدمات ستاد دیه بتوانند از حبس رهایی یابند.

وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران با توجه به ماهیت خود می تواند در کمک به این دسته از زندانیان جرائم غیر عمد و غیر کلاهبرداری موثر باشد و در یاری رساندن به مددجویان، ستاد دیه کشور را حمایت نماید.

دولتی مدیرعامل بانک در این نشست ضمن معرفی خدمات و انواع طرح های تسهیلاتی قرض الحسنه بیان داشت: حمایت از اقشار نیازمند و آسیب پذیر جامعه از جمله رسالت های بانک قرض الحسنه مهر ایران می‌باشد و در این راستا گام های موثری برداشته شده است.

وی افزود: تفاهم نامه های حمایتی بانک قرض الحسنه مهر ایران با سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی ( ره ) و سازمان زندان ها با هدف رفع نیازها و احتیاجات ضروری این دسته از اقشار آسیب پذیر جامعه صورت پذیرفته است.

دولتی با اعلام آمادگی به منظور ارائه طرح های حمایتی بانک به ستاد دیه کشور بیان داشت: بانک قرض الحسنه مهر ایران برای حمایت از زندانیان غیر عمد و غیر کلاهبرداری در چار چوب ضوابط جاری اعلام آمادگی می نماید و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهد نمود.

شایان ذکر است که در این نشست صمیمی حیدری رئیس اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، یساقی رئیس هیات مدیره و جلالی رئیس اداره روابط عمومی ستاد دیه کشور نیز حضور داشتند.