کارگاه آموزشی بانکداری اسلامی

کد خبر: 140901 دوشنبه 9 تیر 1393 - 9:11
کارگاه آموزشی بانکداری اسلامی
به گزارش مؤسسه عالی بانکداری ایران، این موسسه در نظر دارد به منظور ترویج تجارب آموخته و آخرین یافته‌های علمی در حوزه‌های مختلف دانش بانکداری، در کنار برگزاری بیست و پنجمین همایش بانکداری اسلامی که روزهای 10 و 11 شهریور 1393 در تهران برگزار خواهد شد، کارگاه‌های آموزشی در زمینه بانکداری اسلامی برگزار کند.

براساس این گزارش، این کارگاه‌ها در محورهایی شامل «بانکداری اسلامی»، «بانکداری الکترونیک و مجازی»، «خطوط کسب وکار بانکی (بانکداری شرکتی، اختصاصی، سرمایه‌گذاری و شرکت‌های کوچک و متوسط)»، «حاکمیت شرکتی بانکی»، «مدیریت داراییها و بدهی‌‌ها»، «مدیریت ریسک­‌های بانکی»، «مدیریت روابط مشتریان»، «بازاریابی مالی و بانکی»، «فناوری‌های جدید بانکداری» برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، از اساتید دانشگاه‌ها، صاحب‌نظران صنعت بانکی و مدیران با تجربه صنعت بانکداری دعوت شده است پیشنهادهای خود را حداکثر تا تاریخ 20 تیرماه 1393 به نشانی اینترنتی  hamayesh25@ibi.ac.ir ارسال کنند.

این گزارش می‌افزاید: حداکثر زمان هر کارگاه 8 ساعت است در حالیکه زمان 4 ساعت برای هر کارگاه مرجح است. همچنین پیشنهادها باید در موضوعات مرتبط با محورهای فوق باشد. همچنین لازم است پیشنهاد‌دهندگان، یک نسخه از رزومه کامل خود را نیز ضمیمه کنند. از پيشنهادهايي كه حاوي آخرين دستاوردهاي علمي و فني در حوزه بانكداري باشند استقبال ميشود. افزون بر این كارگاههاي آموزشي ميتواند به زبانهاي فارسي و یا انگليسي ارائه شود.

از مدرسان کارگاههای آموزشی در ضیافت شام با رئیس‌کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و همراه با اهداء جوایزی تقدیر می‌شود.