منوی بانکداری اسلامی
تاريخ:بيستم و پنجم ارديبهشت 1398 ساعت 16:04   |   کد : 304360   |   مشاهده: 1179
بارگذاری الکترونیکی کتاب‌های پژوهشکده پولی و بانکی
گزارش:

بارگذاری الکترونیکی کتاب‌های پژوهشکده پولی و بانکی

در حال حاضر ۲۲ عنوان از مجموعه کتاب‌های پژوهشکده پولی و بانکی در سایت فیدیبو موجود است و در آینده نیز برخی دیگر از کتب پژوهشکده از جمله کتب مرتبط با حوزه بانکداری و مالی اسلامی در این سامانه بارگذاری خواهد شد.

به همت انتشارات پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی، از این پس دانشجویان، پژوهشگران، اساتید و علاقه‌مندان می‌توانند نسخ الکترونیکی کتاب‌های چاپ شده توسط این انتشارات را در فیدیبو (فروشگاه قانونی کتاب الکترونیک و صوتی) خریداری کنند.

در حال حاضر ۲۲ عنوان از مجموعه کتاب‌های پژوهشکده پولی و بانکی در سایت فیدیبو بارگذاری شده که از جمله آنها می‌توان به «حقوق بانک مرکزی» و «حقوق بانکداری اینترنتی» اثر مصطفی السان، «بانکداری اخلاقی با رویکرد اسلامی ضوابط اخلاقی و تدابیر ساختاری» اثر حسین عیوضلو و وهاب قلیچ، «تاریخ شفاهی بانک مرکزی ایران» اثر وحید طبایی، «طراحی رهنمود جدید برای مدیریت ریسک نقدینگی در سیستم بانکی ایران» اثر زهرا خوشنود، طاهره اکبری‌آلاشتی و رسول خوانساری، و... اشاره داشت.

شایان ذکر است بنا به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در آینده برخی دیگر از کتب پژوهشکده پولی و بانکی از جمله کتب مرتبط با حوزه بانکداری و مالی اسلامی نیز در این سامانه بارگذاری خواهد شد.

فیدیبو فروشگاه اینترنتی فروش نسخ الکترونیکی کتاب‌های چاپ شده است که از اسفندماه سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده و امکان مطالعه‌ی قانونی کتب الکترونیک و صوتی بر روی موبایل، تبلت و رایانه را فراهم ساخته است.

علاقمندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به این نشانی مراجعه نمایند.

Share

برچسب ها :  کتاب , پژوهش
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان